dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jawor

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

210 000 zł31,33 m² 6 702,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-u pokojowe o pow. 31,33m2, znajdujące się na Ip. kamienicy przy ul. Limanowskiego w Jaworze. Mieszkanie przeszło gruntowny remont : wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 175 zł58,65 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jawor

Jawor,dolnośląskie

3 300 000 zł16 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Jaworze. Obręb Nr 6. Przemysłowy Funkcja terenu od p/u. 1 do p/u.6 Tereny produkcji i usług. Działka o regularnych kształtach i lekkim nachyleniu na stronę pd- zach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jawor,dolnośląskie

219 000 zł51,60 m² 4 244,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na parterze zadbanej kamienicy w Jaworze, z bezpośrednim widokiem i wyjściem z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł44,92 m² 5 899,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na trzecim piętrze bloku w centrum miasta Jawora. Mieszkanie bardzo dobrze usytuowane, środkowe, ciepłe, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Jawor,dolnośląskie

709 000 zł104,48 m² 6 785,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Do sprzedaży przestronna i funkcjonalna połówka bliźniaka z ogrodem, w stanie deweloperskim do własnego wykończenia położona na atrakcyjnym i nowym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł615 m² 406,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera! Polecamy działkę pod inwestycje w mieście Jawor. Teren z miejscowym planem pod zabudowę mieszkalno - usługową. Wszystkie media są dostępne w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy z ogromnym potencjałem dom wolnostojący, zlokalizowany niedaleko od cywilizacji miejskiej. Doskonała okolica, cicha i spokojna. Jest on położony.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy, blisko centrum miasta.W kamienicy wymieniono dach. Klatka schodowa jest czysta i zadbana. Mieszkanie jest przestronne jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 395 zł53,41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jawor

Jawor,dolnośląskie

585 000 zł143 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nr oferty: sbdoc9193 Piękny domek z panoramą Sudetów Jawor, projekt Dom w lukrecji 4 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, zrealizowany według popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł208,20 m² 3 837,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy 208 m w centrum Jawora idealna lokalizacja narożna przy deptaku Do wynajęcia atrakcyjny, narożny lokal usługowy położony przy głównym deptaku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Jawor,dolnośląskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, przytulne i wygodne mieszkanie, pięknie urządzone o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w kamienicy przy ulicy Chopina w Jaworze. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze w 3-piętrowym budynku przy ul. Zielonej w Jaworze. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł108,81 m² 9 171,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe, duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe położone na pierwszym piętrze budynku w bardzo atrakcyjnej części miasta Jawora. Mieszkanie bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Jawor,dolnośląskie

895 000 zł74,93 m² 11 944,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży przestronny i funkcjonalny środkowy segment obejmujący lokal mieszkalny dwupoziomowy z tarasem i ogrodem położony na nowo powstałym atrakcyjnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jawor

Jawor,dolnośląskie

890 000 zł142 m² 6 267,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: jawor, ul. Starojaworska Powierzchnia: 142 m Powierzchnia działki: 11,39 ar Rok budowy: 2015 Główne atuty duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,38 m² 5 236,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na parterze powierzchni użytkowa 55,38 m2 z ogródkiem w Jaworze. W budynku mieszkają dwie rodziny. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Jawor

Jawor,dolnośląskie

240 000 zł125 m² 1 920 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: jawor, ul. P. Wolności Liczba pokoi: 4 Powierzchnia: 125.05 m2 Piętro II NAJWIĘKSZE ZALETY! Dogodna lokalizacja; Duża powierzchnia Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jawor,dolnośląskie

289 000 zł50 m² 5 796,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem ze wspaniałymi widokami na otwartą przestrzeń i tereny zielone, położone na czwartym piętrze w niskim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jawor,dolnośląskie

589 000 zł86 m² 6 826,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe, stylowe i przestronne mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej okolicy Jawora. Do dyspozycji bardzo ładny zagospodarowany ogródek z altanką oraz garaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jawor,dolnośląskie

2 500 zł74 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta przeznaczona tylko dla firm lub osób fizycznych (w tym przypadku umowa najmu okazjonalnego) z uregulowaną sytuacją finansową i zatrudnieniem. Do wynajęcia atrakcyjne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jawor

355 000 zł54 m² 6 541,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Cena podlega rozsądnej negocjacji. Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 54,27 m , usytuowanego w samym centrum miasta Jawor. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jawor

Centrum,Jawor

319 000 zł74 m² 4 310,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. W budynku wymieniono dach. Jest nowa dachówka , obróbki blacharskie i rynny. Mieszkanie jest trójstronne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jawor,dolnośląskie

295 000 zł37 m² 8 005,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia: 36,85 m Mieszkanie składa się z: kuchni (indukcja, piekarnik, zmywarka) - po remoncie Salonu z wejściem na balkon francuski Pokoju Przedpokoju Łazienki z wc, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jawor

Jawor,dolnośląskie

5 500 zł103 m² 53,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia komfortowa połówka bliźniaka z ogrodem w prestiżowej lokalizacji! Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę, wysoką jakość wykończenia i spokojne otoczenie ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jawor,dolnośląskie

169 000 zł34 m² 5 028,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży jasne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w budynku zlokalizowanym w samym sercu centrum miasta Jawora. Mieszkanie jest do remontu z pomysłem na wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jawor

Centrum,Jawor

394 000 zł60 m² 6 566,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na parterze znajduje się w kamienicy. Budynek został wyremontowany, zrobiono elewację, nowy dach i obróbki blacharskie. W mieszkaniu po odświeżeniu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Dziecięce,Jawor

284 000 zł66 m² 4 303,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze mieści się w kamienicy blisko centrum na ul. Kolejowej. W budynku wymieniono dach i wszystkie instalacje. Klatka schodowa jest czysta.