dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jawor Centrum

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Jawor

199 000 zł70 m² 2 855,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - do remontu. 3-pokojowe mieszkanie z przejściowym układem pomieszczeń i kuchnią, które daje wiele możliwości aranżacyjnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum,Jawor

249 000 zł44 m² 5 595,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Jaworze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na ulicy Roosevelta. Mieszkanie idealnie nadaje się dla (np.: 2-3 osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Jawor

Centrum,Jawor

5 000 000 zł60 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zloze wapien krystaliczny. Teren gorniczy. Zastosowanie surowcowe: budownictwo Drogownictwo Wapiennictwo Zasoby bilansowe 7026213 ton Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Staszica

Centrum,Jawor

2 150 000 zł616 m² 3 490,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:394 m²

Na sprzedaż: prosperujący hotel 3-gwiazdkowy w Jaworze gotowy biznes z potencjałem rozwoju Zapraszamy inwestorów i przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą zakupu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jawor

Centrum,Jawor

238 000 zł38 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie mieści się na trzecim pietrze w bloku. Budynek jest po termomodernizacji. Domofon. W mieszkaniu przeprowadzono remont. Wymieniono instalację elektryczną, okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Centrum,Jawor

449 361 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle znajduje się w spokojnej, klimatycznej części Starego Miasta w Jaworze, co czyni je idealnym miejscem do zamieszkania. W bliskiej okolicy znajdują się żłobki, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jawor

Centrum,Jawor

1 299 000 zł133 m² 9 759,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom, zlokalizowany na terenach wiejskich w odległości zaledwie 3 kilometrów od Jawora. Doskonała okolica, cicha i spokojna z widokiem na pola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Centrum,Jawor

335 410 zł39 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Centrum,Jawor

351 995 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Limanowskiego

Centrum,Jawor

1 200 zł18 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Noclegi - pokoje - kwatery pracownicze - Jawor Posiadam 5 pokoi 1,2,3 osobowych. W każdym pokoju znajdują się meble, telewizory led oraz wygodne łóżka. Ponadto ogólnodostępne w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rzeczna

Centrum,Jawor

149 000 zł310 m² 480,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o numerze 215/18 znajduje się na ul. Rzecznej w Jaworze. Działka jest w formie prostokąta, ogrodzona. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów; prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jawor

Centrum,Jawor

270 000 zł79 m² 3 400,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie 79,4 m2. Nieruchomość wymaga remontu, ogrzewanie gazowe, okna drewniane. Mieszkanie składa się z - 3 pokoi - widnej kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Centrum,Jawor

430 000 zł99 m² 4 350,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na ulicy Kolejowej w Jaworze. Wspaniała oferta dla osób ceniących sosie wygodę w dużych przestrzeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jawor

Centrum,Jawor

468 900 zł126 m² 3 563,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Pięciopokojowe mieszkanie mieści się w zadbanej kamienicy na 3 piętrze. W budynku wymieniono dach, rynny, wyremontowano klatkę schodową. Mieszkanie ma 4 pokoje, kuchnię, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Centrum,Jawor

248 000 zł59 m² 4 203,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy przy ul Szpitalnej. Budynek jest w bardzo dobrym stanie. Wymieniono dach, obróbki blacharskie. Klatka schodowa jest.