Serce 0 Ulubione

Domy do remontu Jawor - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

1 250 000 zł1 063,90 m² 1 174,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Perełka dla pasjonatów zabytków Do sprzedaży perełka dla pasjonatów zabytków budynek dawnej siedziby loży wolnomularskiej położony w sercu Jawora, obręb Stare Miasto. Budynek dawnej siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł84,11 m² 2 080,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania/połowy domu z możliwością prowadzenia działalności usługowej, na działce 3,5 ara z dwoma garażami na ul. Starojaworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł410,43 m² 3 532,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Do sprzedaży atrakcyjny budynek mieszkalny jednorodzinny z budynkiem magazynowo warsztatowym w zabudowie półzwartej, położony w zachodniej części miasta Jawor, obręb Zacisze, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Jawor

580 000 zł214 m² 2 710,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego ,położonego w miejscowości Jawor. Dom o łącznej powierzchni 214 m2 usytuowany jest na działce 476 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jawor,dolnośląskie

565 000 zł126 m² 4 469,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący z potencjałem, posadowiony na ładnej działce w obrębie rozproszonych domów jednorodzinnych, w otoczeniu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jawor

Księcia Bolka I,Jawor

389 000 zł140 m² 2 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom z wielkim potencjałem w Jaworze - idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m (w tym pow. piwnicy i garażu), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Jawor,dolnośląskie

1 950 000 zł540 m² 3 612,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 597 m²

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z wielkim potencjałem obejmująca: budynek mieszkalny wraz przylegającą do niego niezbudowaną działką gruntu, położone w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jawor

Księcia Bolka I,Jawor

379 000 zł140 m² 2 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

Rezerwacja! Dom z wielkim potencjałem w Jaworze - idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m (w tym pow. piwnicy i garażu),.