Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Limanowskiego, Jawor, dolnośląskie

  • 165 000 zł
  • 66,13 m²
  • 2 495,09 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Szeflińs...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Limanowskiego, Jawor, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

165 000 zł

66,13 m²

2 495,09 zł/m²

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

165 000 zł 66,13 m² 2 495,09 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1920
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1920

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 165 000 zł (2 495,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 66,13 m², 4 pokoje; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: do wymiany
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1920
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, trójstronne, dwupoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 250 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: piec
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TYLKOW NASZYM BIURZE!

NOWA NIŻSZA CENA!

Nieruchomości Best-Invest prezentują na sprzedaż mieszkanie do remontu kapitalnego w centrum Jawora!

Szukasz przestrzeni z ogromnym potencjałem w świetnej lokalizacji? To mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Położone przy ul. (...)

Agent

Barbara Szeflińska

609 828...

609 828 980

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Barbara Szeflińska

609 828...

609 828 980

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.