dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jawor

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

225 000 zł29,30 m² 7 679,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią, ul. Szymanowskiego, jawor Przedmiotem oferty jest ustawna kawalerka o powierzchni 29,30 m , położona na pierwszym piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł66,13 m² 2 495,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Tylkow naszym biurze! nowa niższa cena! Nieruchomości Best-Invest prezentują na sprzedaż mieszkanie do remontu kapitalnego w centrum Jawora! Szukasz przestrzeni z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

305 000 zł77,55 m² 3 932,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe - Jawor centrum - do remontu. Powierzchnia 77,55 m2 z komórką i piwnicą. 1 piętro w kamienicy 2- piętrowej. Odrębna własność z księgą wieczystą. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jawor

Jawor,dolnośląskie

890 000 zł142 m² 6 267,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: jawor, ul. Starojaworska Powierzchnia: 142 m Powierzchnia działki: 11,39 ar Rok budowy: 2015 Główne atuty duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł89,30 m² 3 572,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie mieści się w kamienicy u zbiegu ulic Wieniawskiego- starojaworska. Kamienica jest w dobrym stanie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Jawor,dolnośląskie

895 000 zł74,93 m² 11 944,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży przestronny i funkcjonalny środkowy segment obejmujący lokal mieszkalny dwupoziomowy z tarasem i ogrodem położony na nowo powstałym atrakcyjnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

33 300 000 zł222 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego położonego bezpośrednio przy drodze krajowej o łącznej powierzchni 22,20 ha (222 000 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,30 m² 5 530,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze na Osiedlu Przyrzecze. Blok jest zadbany i ocieplony. Nowa jest elewacja i obróbki blacharskie. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Jawor

Jawor,dolnośląskie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 571 m²

Unikalna oferta na Dolnym Śląsku - gotowy biznes w branży gastronomiczno-hodowlanej! Prezentujemy działkę handlowo-usługową o powierzchni 6 571 m , na której znajduje się funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jawor

Jawor,dolnośląskie

1 080 000 zł227 m² 4 757,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wyjątkowa Inwestycja w Centrum Jawora Kamienica z Potencjałem (mieszkania + lokale)szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub miejsca, które połączy Twój biznes z komfortowym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł62 m² 3 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie ( w tym jeden pokój wewnętrzny) znajduje się w klasycznej kamienicy blisko; centrum miasta , marketów, przychodni, szpitala, szkół i kościoła. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł120,60 m² 6 550,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż segment domu w Jaworze - osiedle Zacisze, ul. Stanisława Wyspiańskiego Prezentujemy ofertę sprzedaży segmentu domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 120.6 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Jawor,dolnośląskie

1 600 zł47,28 m² 33,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane oraz wyposażone, położone na drugim piętrze bloku na atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Wieniawskiego w Jaworze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 925 zł93,15 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł108,81 m² 9 171,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe, duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe położone na pierwszym piętrze budynku w bardzo atrakcyjnej części miasta Jawora. Mieszkanie bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 555 zł72,69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 565 zł36,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł198 m² 4 040,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska tel.   Do sprzedania budynek o powierzchni 198 m2 usytuowany na działce o powierzchni 0,1001 ha, zlokalizowany 3 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa 300 m Jawor Na wynajem oferujemy nowoczesny obiekt magazynowo-usługowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w Jaworze, w strategicznym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł25 085 m² 159,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec tel.   Do sprzedaży duża działka produkcyjno-usługowa o pow. 2,5085 ha położona w Jaworze przy ul. Starojaworskiej. Działka graniczy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Jawor,dolnośląskie

709 000 zł104,48 m² 6 785,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Do sprzedaży przestronna i funkcjonalna połówka bliźniaka z ogrodem, w stanie deweloperskim do własnego wykończenia położona na atrakcyjnym i nowym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

219 000 zł37,26 m² 5 877,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy ciepłe, ustawne i w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnym, położonym na atrakcyjnym osiedlu w Jaworze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 560 zł52,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze mieści się w budynku na ul Bohaterów Getta. Mieszkanie jest czyste i zadbane. Po odświeżeniu nadaje się do zamieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł42,40 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 42,4 m , zlokalizowane w Starym Jaworze przy ul. Cukrowniczej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

364 500 zł51 m² 7 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze dwupiętrowej kamienicy, na ogrodzonej działce. Budynek jest w stanie dobrym ,wybudowany z cegły. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jawor,dolnośląskie

1 600 zł54,90 m² 29,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, położone na pierwszym piętrze bloku przy ul. Armii Krajowej w Jaworze. Bardzo atrakcyjna okolica, w zasięgu sklep, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł59,76 m² 7 663,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w centrum Jawora - wyjątkowy klimat, prywatny ogród i niskie koszty utrzymania Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł78 m² 5 448,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, o powierzchni 77,53 mkw, położonym w częściowo odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 925 zł93,15 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 175 zł58,65 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Jawor,dolnośląskie

2 300 zł50,65 m² 45,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ulicy Chopina w Jaworze. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, do Parku Miejskiego minutkę spacerkiem a w.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze w 3-piętrowym budynku przy ul. Zielonej w Jaworze. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Jawor

Jawor,dolnośląskie

2 420 000 €6 050 m² 400 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa klasy B, o powierzchni 6 050 m, położona w Jaworze. Obiekt przystosowany do magazynowania komponentów. Duży, utwardzony plac z dogodnym dojazdem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 757 zł35,43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze mieści się w kamienicy blisko centrum. Kamienica jest w stanie dobrym. Klatka schodowa jest czysta i zadbana. Zamykana ,jest domofon. Sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 175 zł58,65 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 765 zł63,87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026