dowolna

Mieszkania na sprzedaż Jawor - Oferty „sprzedam mieszkanie”

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

225 000 zł29,30 m² 7 679,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią, ul. Szymanowskiego, jawor Przedmiotem oferty jest ustawna kawalerka o powierzchni 29,30 m , położona na pierwszym piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł66,13 m² 2 495,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Tylkow naszym biurze! nowa niższa cena! Nieruchomości Best-Invest prezentują na sprzedaż mieszkanie do remontu kapitalnego w centrum Jawora! Szukasz przestrzeni z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

319 000 zł89,30 m² 3 572,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie mieści się w kamienicy u zbiegu ulic Wieniawskiego- starojaworska. Kamienica jest w dobrym stanie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,30 m² 5 530,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze na Osiedlu Przyrzecze. Blok jest zadbany i ocieplony. Nowa jest elewacja i obróbki blacharskie. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

305 000 zł77,55 m² 3 932,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe - Jawor centrum - do remontu. Powierzchnia 77,55 m2 z komórką i piwnicą. 1 piętro w kamienicy 2- piętrowej. Odrębna własność z księgą wieczystą. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł62 m² 3 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie ( w tym jeden pokój wewnętrzny) znajduje się w klasycznej kamienicy blisko; centrum miasta , marketów, przychodni, szpitala, szkół i kościoła. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 555 zł72,69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 565 zł36,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,26 m² 5 877,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy ciepłe, ustawne i w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnym, położonym na atrakcyjnym osiedlu w Jaworze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 560 zł52,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026